KSW Colosseum raz na cztery lata Lewandowski Olimpiada

Martin Lewandowski: „Chciałbym by gale KSW Colosseum odbywały się raz na cztery lata, tak jak Olimpiada”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Kilka dni po gali KSW Colosseum 2 Martin Lewandowski był gościem online w programie MMA Hour. Część wypowiedzi współwłaściciela KSW przytaczaliśmy wcześniej, dzisiaj natomiast skupimy się na tym co Lewandowski powiedział na temat wydarzeń z cyklu KSW Colosseum.

W trakcie rozmowy w programie MMA Hour Martin Lewandowski powiedział między innymi, że Polska federacja nie ma planów na podbijanie amerykańskiego rynku ponieważ duet właścicieli Kawulski & Lewandowski dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że USA jest zdominowane przez trzech mocnych graczy: UFC, Bellatora oraz PFL.

Współwłaściciel KSW powiedział jednak bardzo ciekawą rzecz na temat tego jak zareagował na propozycję Alana Murphy’ego, managera do spraw komunikacji międzynarodowej, który zasugerował by robić eventy Colosseum zdecydowanie częściej. Oto co Martin powiedział na ten temat na łamach MMA Hour:

„Alan miał szalony pomysł byśmy robili to częściej, zacząłem się nad tym zastanawiać bo żeby sprzedać te 50 czy 57 tysięcy biletów tak jak było to za pierwszym razem naprawdę potrzeba roku planowania eventu oraz półrocznej promocji wydarzenia. No i musimy wrzucić wszystkie nasze największe gwiazdy do rozpiski, a do tego zawodnicy sami muszą nas wspomóc z promocją gali w swoich mediach społecznościowych. Moja pierwsza myśl jest taka, że chciałbym aby gale KSW Colosseum odbywały się raz na cztery lata, tak jak Igrzyska Olimpijskie ponieważ taki format sprawia, że ten event jest wyjątkowy. Ludzie czekają i czekają i mówią, to jeszcze nie teraz, to dopiero za rok. Natomiast gdybyśmy robili taką galę raz na rok to dla fanów stałoby się to przeciętnością, byłoby to normalne że w czerwcu czy lipcu KSW organizuje np. 35 edycję Colosseum. Teraz jest to unikalny event i niech tak pozostanie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments