Marlon Vera UFC

Marlon Vera w octagonie diabeł wcielony. Władca Bonusów [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 marca 2023

Organizacja UFC przypomina najlepsze występy Marlona Very w octagonie. Gdy tylko zamkną się drzwi klatki „Chito” zmienia się w prawdziwego diabła. Pan Piekieł? Raczej Władca Bonusów, bo 30-letni Ekwadorczyk nie tylko wygrał cztery kolejne walki, lecz także w każdej z nich zgarnął bonus!

Tak walczy Marlon Vera, w octagonie diabeł wcielony. Efektownie walczący stójkowicz, który potrafi zaskoczyć przeciwnika high kickiem, front kickiem czy potężnym łokciem. „Chito” nokautował takich rywali jak Dominick Cruz, Frankie Edgar czy Sean O’Malley.

30-letni zawodnik już w tej chwili może się pochwalić identyczną ilością dodatkowych nagród finansowych co tacy zawodnicy jak Demian Maia, Shogun Rua, czy Rumble Johnson. W przypadku odniesienia wygranej na gali UFC w San Antonio i zgarnięcia kolejnego bonusu Vera zrówna się w statystykach z Jonem Jonesem, Stipe Miocicem oraz Demetriousem Johnsonem.

Jak chodzi o zawodników młodszego pokolenia tylko starszy o dwa miesiące Yair Rodriguez może się pochwalić podobnymi liczbami jak chodzi o wywalczone bonusy.

Gdzie oglądać UFC: Vera vs. Sandhagen?

Galę UFC San Antonio: Vera vs. Sandhagen w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

Karta wstępna rozpocznie się w sobotę 25 marca o godzinie 21:00 natomiast start transmisji z głównej karty walk wyznaczono na 00:00 w niedzielę 26 marca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Tak walczy Marlon Vera

Zostaw ocenę
0
0