mark coleman uratował rodziców z pożaru i walczy o życie w szpitalu

Mark Coleman uratował rodziców z pożaru domu. Legenda walczy o życie w szpitalu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2024

Mark Coleman to legendarny zawodnik, który walczył zarówno w UFC jak i w PRIDE. Amerykanin walczy o życie w szpitalu po tym jak uratował rodziców z pożaru domu.

Mark Coleman to jeden z pionierów światowego MMA. Amerykanin zadebiutował w UFC w 1996 roku na gali UFC 10. Już na sam początek przygody z organizacją Coleman wygrał turniej, a na gali UFC 12 wywalczył mistrzowski pas kategorii ciężkiej.

Po trzech latach „The Hammer” przeniósł się do organizacji PRIDE. Coleman zadebiutował na gali PRIDE 5 i reprezentował japońską federacją przez siedem lat walcząc z samymi topowymi rywalami. Następnie Mark Coleman wrócił do UFC po dziesięcioletniej przerwie. Stoczył trzy walki i podjął decyzję o zakończeniu kariery.

Niestety w ostatnich dniach Colemana spotkała prawdziwa rodzinna tragedia. W domu rodziców zawodnika wybuchł pożar. Mark uratował oboje rodziców i wrócił do domu po psa. Coleman został przetransportowany helikopterem do szpitala w Toledo gdzie leży zaintubowany i walczy o życie.

Wieści o stanie zawodnika przekazał Wes Sims, były zawodnik UFC walczący w kategorii ciężkiej. Sims poprosił fanów o modlitwę za zdrowie przyjaciela.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments