Mariusz Pudzianowski skomentował zarobki fernando santosa

Mariusz Pudzianowski skomentował zarobki Fernando Santosa: „No ku*wa trza mieć gest i rozmach!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Mariusz Pudzianowski na łamach swoich mediów społecznościowych skomentował zarobki Fernando Santosa, trenera piłkarskiej reprezentacji Polski, który został wczoraj zwolniony z pracy. Popularny Pudzian nie krył wściekłości porównując pensję trenera siatkarzy oraz trenera piłkarzy.

Mariusz Pudzianowski nie tylko od lat daje Polakom wielkie emocje najpierw w zawodach Strongman, a teraz w MMA, ale również po raz kolejny udowadnia, że śledzi na bieżąco nie tylko inne wydarzenia sportowe, lecz także to co dzieje się wokół jednej czy drugiej reprezentacji Polski. Co zatem nie spodobało się zawodnikowi federacji KSW?

W tym wypadku popularny „Pudzian” skomentował grafikę prezentującą porównanie wyników oraz zarobków trenerów siatkarskiej kadry Polski oraz piłkarskiej reprezentacji. Trener Nikola Grbić w zasadzie prowadzi siatkarzy od zwycięstwa do zwycięstwa, w 29 meczach zanotował 25 zwycięstw, a jego pensja wynosi 600 tysięcy złotych rocznie.

Natomiast prowadzona przez trenera Fernando Santosa reprezentacja Polski w piłce nożnej zanotowała w eliminacjach dwie wygrane w pięciu spotkaniach. Portugalski szkoleniowiec za swą pracę zainkasował blisko 9 milionów złotych!

Mariusz Pudzianowski natychmiast skomentował:

„No ku*wa trza mieć gest i rozmach!!!”

Pudzian dodał także:

„No dobra! Za połowę ja ich przejmę w swoje ręce!”

Jak oceniacie reakcję Pudzianowskiego? Przypominamy, że już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna gala federacji KSW.

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Bukmacherzy uznali za faworyta Jakuba Wikłacza, aktualnego mistrza kategorii koguciej ciut niżej na wygraną wyceniono szanse Sebastiana Przybysza, byłego championa tej dywizji. Kursy na walkę Wikłacz vs. Przybysz 4:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments