gromda 17 turniej

Mariusz Grabowski zapowiada turniej na GROMDA 17: „Będzie dużym wydarzeniem, jest spory potencjał”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2024

Na gali GROMDA 17 po raz pierwszy w historii organizacji odbędzie się turniej w kategorii do 80 kilogramów. Mariusz Grabowski szef GROMDY zapowiada mega wydarzenie.

Gala GROMDA 17: VABANK zbliża się wielkimi krokami. Oczywiście większość uwagi kibiców skupia się na wielkim rewanżowym starciu Don Diego vs Balboa 2. Prezes Mariusz Grabowski przygotował jednak wiele innych atrakcji na to wydarzenie.

Jedną z nowości jaką zobaczymy na piątkowej gali GROMDA 17 będzie turniej w kategorii do 80 kilogramów. Szef organizacji GROMDA zapowiedział ten turniej podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Bokser.org.

– Ja mam nadzieję, że będziemy to kontynuować, bo jest spory potencjał w tych chłopakach. Ten turniej to możliwość promocji dla zawodników. Ta GROMDA będzie dużym wydarzeniem. Liczę na to, że będzie jak w początkowych GROMDACH 1-3. Tam nikt nie kalkulował. Wszyscy wchodzili i się bili. Myślę, że teraz będzie podobnie. Jeśli chodzi o wyszkolenie, pewnie jest niezłe, jeśli chodzi o charakter, to jeszcze nic nie możemy powiedzieć. To jest dla nich szansa być albo nie być, mogą zaistnieć w świecie GROMDY i pamięci kibiców.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments