mariusz grabowski kontrule słowa oknińskiego

Mariusz Grabowski kontruje słowa Oknińskiego: „Myślę, że podrzędną federacją była PLMMA” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Mariusz Grabowski szef organizacji GROMDA krótko skomentował wypowiedź Mirosława Oknińskiego, który nazwał Gromdę mianem podrzędnej organizacji.

Mariusz Grabowski, właściciel oraz prezes organizacji GROMDA był gościem w studiu portalu FanSportu. Już na samym początku rozmowy dziennikarz Michał Tuszyński zapytał Grabowskiego o niedawną wypowiedź Mirosława Oknińskiego.

Trener i założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów powiedział, że „Don Diego to mistrz podrzędnej organizacji”. Jak do tych słów jednego z prekursorów polskiego MMA odniósł się szef organizacji walk na gołe pięści?

– Wiesz co ja naprawdę nie chcę komentować słów pana Oknińskiego, bo tak naprawdę nie znam gościa. Z reguły na temat ludzi, których nie znam nie chce się wypowiadać. Na temat federacji? To myślę, że podrzędną federacją pewnie była PLMMA, która można powiedzieć, że pierwsza wprowadzała na polski rynek MMA. Widać, że jej nie ma dlatego też mógłbym mówić, że ona jest podrzędna. Dlatego myślę, że nie tędy droga, tutaj trzeba wszystkich i tak naprawdę każdego szanować. Myślę, że panom się tutaj po prostu w głowie poprzekręcało. Myślę, że znaleźli sobie taki moment łapania fame’u i wykrzykiwania walk.

W sprzedaży jest dostępna limitowana pula biletów na galę GROMDA 16. Zakupu możecie dokonać tutaj.

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments