mariusz grabowski gromda zawodowcy video

Mariusz Grabowski: „Co mi po tym, że wezmę do GROMDY zawodowca, który będzie krzyczał i wybrzydzał?” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Mariusz Grabowski prezes organizacji GROMDA udzielił długiej wypowiedzi portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy z Michałem Tuszyńskim właściciel GROMDY wypowiedział się między innymi na temat tego dlaczego w ringu jego organizacji nie walczą zawodowcy.

Prezes organizacji GROMDA, Mariusz Grabowski udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy poruszono zarówno tematy poprzednich gal jak i tego kto i kiedy może wejść do ringu organizacji.

W pewnym momencie właściciel GROMDY wypowiedział się na temat tego dlaczego zwykle nie kontraktuje zawodowców.

Grabowski o tym dlaczego w Gromdzie nie walczą zawodowcy:

„Co mi po tym, że wezmę do GROMDY zawodowca, który będzie krzyczał i wybrzydzał? Nie wiadomo jakie pieniądze trzeba mu zapłacić, żeby zawalczył w Gromdzie. Po prostu GROMDA nie jest po to! Gromda jest po to, żeby budować tych chłopaków, dawać możliwości, a jak się trafi jakiś rodzynek, który po prostu chce sam z siebie zaistnieć albo dostać większej promocji. Bo też nie ukrywajmy mamy podpisanych wielu zawodników, którzy jeszcze nie zawalczyli, ale chcą to zrobić, żeby ich zobaczył świat sportu, świat freaków i żeby się po prostu pokazać tej szerszej publiczności.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments