mario zawalczy na gromda 16

Mario zawalczy na GROMDA 16! Weteran stoczy kolejną krwawą bitkę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lutego 2024

Mariusz Kruczek walczył na grudniowej edycji GROMDY. Teraz Mario zanotuje kolejny krwawy występ w ringu. Góral z Zakopanego w karcie walk GROMDA 16.

Na gali GROMDA 15 Mario był w nie lada tarapatach. Doświadczony zawodnik zmierzył się z Raging Bullem, który w pierwszej rundzie wielokrotnie szarżował i miał rywala na deskach.

Mimo to Mariusz Kruczek przetrwał srogie ataki oponenta i w drugiej rundzie odniósł wygraną dzięki niedyspozycji oponenta. W ostatnim występie Mario uratował charakter i mocna kondycja.

W marcu na gali GROMDA 16, twardy góral z Zakopanego zapewne stanie przed jeszcze trudniejszym wyzwaniem, wszak to GROMDA tu nie ma miękkiej gry.

W takich słowach organizacja zapowiada powrót Mario do ringu.

Czym mniej osób wie tym ciszej i spokojniej się pracuje. Dbaj o swoje środowisko i staraj się nie wpuszczać mend do domu. Zasiedzi się taka i później ciężko się jej pozbyć. Góralski duch walki i ojcowski posłuch. MARIO wraca do gry!

GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments