mario gromda 15

Mario wróci na GROMDA 15! Zawodnik z Zakopanego gotowy na krwawą jatkę w ringu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 listopada 2023

Organizacja GROMDA ogłosiła bardzo interesujący powrót. Mariusz Kruczek, znany szerzej jako Mario wystąpi na GROMDA 15. Zawodnik z Zakopanego jest gotowy na kolejną krwawą jatkę w ringu!

Mario to weteran organizacji GROMDA, który stoczył w jej ringu, aż sześć pojedynków. Mariusz Kruczek może nie ma wybitnego rekordu jednak w „mieście grzechu” mierzył się już z takimi fighterami jak Łukasz „GOAT” Parobiec czy Bartłomiej „Balboa” Domalik.

Nazwiska rywali wyraźnie potwierdzają, że Mariusz Kruczek jest zawsze gotowy na dobrą bitkę i krwawą jatkę w ringu GROMDY. Zawodnik z Zakopanego po raz ostatni walczył w grudniu 2022 roku, zatem jego przerwa od startów wyniesie niemal równy rok.

Tak organizacja GROMDA zapowiedziała powrót Mario na gali GROMDA 15: Podziemny Krąg.

Góral z Zakopanego. MARIO wraca do gry! Bez śtuderowania, spasów czy boskania. Nadciąga siwy dym i dosadna zadyma. Silny jak tur. Lewy sierp na szczenę i masne powalenie. Dyscyplina, rodzina i spokój… a nie jakaś frajerka. Powrót na który czekali wszyscy z gromdziarskiej famili… auuu!

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT z udziałem Mario, odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu wynosi 34,99 zł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments