marian ziółkowski przed walką z wilsonem varelą na ksw 93 video

Marian Ziółkowski przed walką z Varelą na KSW 93: „Mocny gość, dynamiczny. Dobrze kopie na głowę” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 marca 2024

Marian Ziółkowski na gali KSW 93 zmierzy się z Wilsonem Varelą. Były mistrz KSW w kategorii lekkiej udzielił długiego wywiadu Jarkowi Świątkowi.

Marian Ziółkowski ostatni występ w klatce KSW zaliczył 18 czerwca 2022 roku. „Golden Boy” miał bronić mistrzowskiego tytułu w czerwcu 2023 roku na gali XTB KSW Colosseum 2 jednak podczas rozgrzewki odnowił mu się uraz kolana.

W konsekwencji zamiast obrony pasa Marian musiał nie tylko pożegnać się z mistrzostwem bez walki, lecz także przejść operację i skupić się na żmudnej, długiej rehabilitacji i powrocie do pełni sił.

Marian Ziółkowski przed walką z Wilsonem Varelą

Ziółkowski wreszcie powróci do klatki KSW na gali XTB KSW 93 w Paryżu. Marian udzielił Jarowi długiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojego rywala Wilsona Vareli.

– Mocny gość, naprawdę mocny gość. Zupełnie nie czuję, że to jest zawodnik na przetarcie. Nie jest to zawodnik, z którym mam się rozgrzać przed powrotem do walk. Czuję, że jest dobrym zawodnikiem i gdybym dalej miał pas i np. Parnasse biłby się akurat w swojej kategorii wagowej to traktowałbym Varelę jako kolejnego pretendenta. Wilson tym co pokazywał w klatce KSW zasłużył jak najbardziej na walkę o najwyższe trofeum.

Marian Ziółkowski wymienił zalety Wilsona Vareli:

– On bardzo dobrze kopie, jest mocnym kickbokserem miał sporo walk w tej dyscyplinie, dobrze łączy uderzenia bokserskie z kopnięciami, mocne front kicki, mocne low kicki, dobrze kopie na głowę z jednej i z drugiej nogi. Jest dynamicznym zawodnikiem, ma bardzo dobre warunki fizyczne, podobne do mnie. Całkiem nieźle też odnajduje się w technikach kończących, potrafi poddawać. Dosyć wszechstronny z nastawieniem na mocny kickboxing.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments