Marian Ziółkowski o Parnasse

Marian Ziółkowski przed KSW Colosseum 2: „Boję się? To Parnasse mnie lekceważy” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2023

Marian Ziółkowski udzielił Jarkowi Świątkowi długiego wywiadu, w którym głównym tematem była gala KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak Marian nastawia się na pojedynek z Salahdinem Parnasse i co sądzi o słowach Francuza?

Marian Ziółkowski na gali KSW Colosseum 2 stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej. Rywalem Mariana będzie tymczasowy mistrz tej dywizji Salahdine Parnasse, który jest także posiadaczem pasa kategorii piórkowej. Będzie to zatem doskonały sportowo superfight, który ma być jedną z głównych atrakcji gali w Warszawie.

Jarek Świątek spotkał się z Marianem, aby przedyskutować z nim wszystko to co związane z czerwcowym pojedynkiem. Nie zabrakło pytań o Francuza, który wielokrotnie zaczepiał Ziółkowskiego udzielając wywiadów i pozwolił sobie nawet na stwierdzenie, że Marian się go obawia.

Rozmowa trwa 30 minut, więc zachęcamy do odsłuchania całej dyskusji, poniżej natomiast przytaczamy kilka cytatów z wypowiedzi Mariana.

Ziółkowski na temat tego jak będzie wyglądała kolejność walk na KSW Colosseum 2:

„Wiem dokładnie którą walką od końca będzie nasz pojedynek i ja osobiście jestem zachwycony, że jestem tak wysoko na karcie. Nie będę mówił totalnie szczegółów która to będzie walka, ale dla mnie to jest coś pięknego.”

Marian na temat tego czy jest zła krew między nim, a Parnasse, a także o tym z kim w przeszłości miewał podobne sytuacje.

„Personalnie, może trochę tak. Nie powiedział dosłownie słowa tchórz, ale gdzieś tak starał się to zasugerować, że się go boję. Myślę, że dawno czegoś takiego nie było, w sumie to chyba nigdy, gdzieś kiedyś Mateusz Gamrot sugerował, że unikałem walki, ale miał szczątkowe informacje na ten temat i później to naprostował. Jest to zatem coś nowego bo Parnasse jest pierwszym który mi to zarzuca, jest dodatkowa motywacja. Wydaje mi się, że kiedyś z Jackiem Kreftem miałem bardziej personalne starcie bo dużo jego kibiców mnie wyzywało.”

Ziółkowski odniósł się także do tego, że Salahdine zdaje się lekceważyć umiejętności i poziom sportowy Polaka:

„Ochoczo wyzywał mnie do walki, jest to zatem pewna forma lekceważenia. Natomiast w serialu na Viaplay trenerzy Parnasse’a bardzo mnie docenili i powiedzieli, że Salahdine nie walczył jeszcze z zawodnikiem tego typu jak chodzi o stójkę, więc to by była głupota ze strony Parnasse’a jakby uważał, że to będzie łatwa walka. Podsumowując nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, nie jest to dla mnie jakoś osobista sprawa, motywują mnie te rzeczy, które przytoczyłeś. Natomiast nie wyjdę do tej walki z głową pełnej agresji, że zalazł mi totalnie za skórę.”

Marian Ziółkowski przed KSW Colosseum 2

Zostaw ocenę
0
0