Marcin Tybura ocenił szanse Błachowicza na UFC 291! „Trudno powiedzieć, że będzie ogromnym faworytem, ale…”

S
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Podczas gali UFC 291 w Salt Lake City do akcji powróci Jan Błachowicz. Były mistrz wagi półciężkiej zmierzy się z Alexem Pereirą. Szanse na zwycięstwo swojego rodaka ocenił Marcin Tybura.

-> Oglądaj UFC 291: Błachowicz vs Pereira na żywo!

Czołowy polski ciężki sam, także w lipcu, stoczy kolejną walkę. Popularny „Tybur” zamknie kartę walk kolejnej londyńskiej gali UFC. Jego rywalem będzie niezwykle groźny Tom Aspinall. Już tydzień później z kolei „Cieszyński Książę” powita w kategorii półciężkiej „Poatana”.

Tybura o walce Błachowcz vs Pereira: Ma bardzo duże szanse

Co-main event UFC 291 elektryzuje oczywiście każdego polskiego fana MMA. Bardzo zadowolony z takiego zestawienia jest również Marcin Tybura. Zawodnik poznańskiego Ankosu MMA w rozmowie z Przemysławem Górczykiem stwierdził, że widzi niemałe szanse powodzenia Błachowicza.

„Mega walka. Ja też patrzę na tę walkę przez pryzmat tego, jak ona się może układać dla Janka. Uważam, że to jest bardzo dobry rywal, bo Janka jest bardzo trudno ustrzelić, a to jest główna broń Pereiry. Wydaje mi się, że Janek ma tu ogromne… Znaczy wiesz, no trudno mi powiedzieć, że będzie ogromnym faworytem, ale w moich oczach uważam, że ma bardzo duże szanse, żeby po prostu wygrać walkę z fajnym, medialnym też, gościem.”

„Tybur” rozwinął też na prośbę prowadzącego podcast kwestię poruszania „Cieszyńskiego Księcia”.

„Ja mam takie wrażenie, że Janek nie wykonuje aż tak dużo ruchów. Nie porusza się, nie skacze na tych nogach, nie zmienia kierunków bardzo dużo. Ale tak sobie człapie na tych nogach, człapie i jest bardzo czujny, bardzo ruchliwy. Dużo tych ciosów amortyzuje, nawet jak dochodzą. I ma bardzo długie ręce, więc ten jego zasięg powoduje, że ciężko się do niego zbliżyć.”

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs Pereira

Cała karta walk UFC 291 dostępna będzie do obejrzenia na żywo w Fortuna TV. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na galę UFC 291

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments