Marcin Held za Normana Parke na Clout MMA 2

Marcin Held chętny na walkę na Clout MMA 2! „Norman Parke się boi i uciekł?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 września 2023

Marcin Held zamieścił na facebooku wpis, w którym zasugerował, że jest gotowy wskoczyć do rozpiski gali Clout MMA 2. Tyszanin reprezentujący Bastion oraz ANKOS MMA chce zastąpić Normana Parke’a w starciu z Salimem Touahrim!

Wygląda na to, że Norman Parke ponownie wycofa się z udziału w gali MMA na polskim rynku. Tym razem „Stormin” najpewniej nie wystąpi na drugiej gali Clout MMA. Tak można wywnioskować z wypowiedzi Marcina Helda zamieszczonej na facebooku.

Tyszanin napisał:

„Norman Parke się boi i uciekł? Ja jestem gotowy! Dwóch weteranów UFC to będą fajerwerki”

Zawodnik Bastionu Tychy i ANKOS MMA jest zatem gotowy na to, aby wskoczyć do rozpiski gali Clout MMA 2 i zastąpić reprezentanta Irlandii Północnej w starciu z Salimem Touahrim. Jak słusznie Held zauważył byłoby to starcie dwóch weteranów organizacji UFC! Wedle dopisku doskonałego grapplera miałaby to być walka na zasadach K-1.

Jedną z walk, które mają zachęcić kibiców do zakupu biletów na galę Clout MMA jest zestawienie Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki. Przypominamy kursy bukmacherskie na ten pojedynek.

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments