matheus nicolau vs alex perez nowym main eventem ufc vegas 91 manel kape kontuzjowany

Manel Kape kontuzjowany. Matheus Nicolau vs Alex Perez nową walką wieczoru UFC Vegas 91!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2024

Organizacja UFC oglosiła, że Manel Kape wypadł z rozpiski gali UFC Vegas 91. Matheus Nicolau zmierzy się 27 kwietnia z Alexem Perezem.

Manel Kape może otwarcie narzekać na brak szczęścia. Zawodnik od momentu podpisania kontraktu z organizacją UFC co rusz zaplątany jest w odwoływane starcia. W ciągu czterech lat to już dziewiąty pojedynek z udziałem Kape, który został z różnych przyczyn odwołany.

Warto też pamiętać o tym, że Kape i Matheus Nicolau mieli się zmierzyć na pierwszej tegorocznej gali UFC w styczniu jednak wtedy „Starboy” znacznie przestrzelił wagę i podjęto decyzję o tym by odłożyć walkę w czasie.

Ostatecznie nie dojdzie ona do skutku, gdyż Kape nabawił się urazu. Matchmakerzy organizacji UFC szybko znaleźli odpowiednie zastępstwo. Nowym main eventem gali UFC Vegas 91 będzie pojedynek Matheus Nicolau vs. Alex Perez.

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia, a Alex Perez wejdzie do octagonu po serii trzech porażek z rzędu. Miejmy nadzieję, że Amerykanin nie wypadnie z rozpiski, gdyż podobnie jak wspomniany Kape on także często miewa kłopoty zdrowotne i problemy ze zrobieniem wagi.

Brazylijczyk Matheus Nicolau będzie faworytem walki wieczoru gali UFC Vegas 91. Pochodzący z Belo Horizonte zawodnik zanotował do tej pory w UFC świetny bilans 7-2.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments