manager dricusa zdradza szczegóły rozmów ufc 300

Manager Du Plessisa zdradza szczegóły negocjacji i rozmów kontraktowych! Z kim Dricus zawalczy na UFC 300?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 stycznia 2024

Danny Rubenstein, manager Dricusa Du Plessisa zdradził szczegóły rozmów prowadzonych z managerem Israela Adesanyi jeszcze przed galą UFC 297 w Toronto.

Danny Rubenstein manager Dricusa Du Plessisa był gościem w podcaście Jona Anika i Kenny’ego Floriana. W trakcie rozmowy z komentatorami i analitykami Rubenstein zdradził, że kontaktował się z managerem Israela Adesanyi jeszcze przed galą UFC 297!

Manager zdradził szczegóły negocjacji i wstępnych rozmów odnośnie dogadania walki Du Plessis vs. Adesanya!

– Szczerze wiedzieliśmy, że nie będzie sensu wyzywać do walki Izzy’ego jeśli on nie będzie gotowy na powrót do octagonu. Dlatego skontaktowałem się z jego managerem jeszcze przed galą, przedstawiłem mu sytuację. Powiedziałem mu wprost, że jeśli Israel nie będzie gotowy i nie planuje startów to po prostu wyzwiemy do pojedynku Alexa Pereirę. Manager Adesanyi zapewnił mnie jednak, że Izzy będzie gotowy. Dlatego wspólnie jako team razem z trenerami zdecydowaliśmy, że to dla nas najlepszy wybór.

Rubenstein wypowiedział się również na temat innych zawodników. Manager Du Plessisa ma ciekawą opinię na temat Khamzata Chimaeva, a także odmienne plany wobec Alexa Pereiry.

– Ja osobiście preferuję walkę z Adesanyą, gdyż jest już ten zalążek konfliktu, już stali oko w oko w octagonie i medialnie to walka łatwa do wypromowania. Co do Khamzata cóż nie sądzę by on był średnim, moim zdaniem on po prostu jest półśrednim tylko jest zbyt leniwy by zrobić wagę. Jak chodzi o Alexa Pereirę to jeśli miałoby dojść do walki Dricusa z Poatanem, wolałbym by to starcie odbyło się w limicie kategorii półciężkiej, tak by Du Plessis walczył o drugi pas.

Wygląda zatem na to, że jeśli tylko stan zdrowia Afrykanera na to pozwoli to na gali UFC 300 zobaczymy wielką walkę Dricus Du Plessis vs. Israel Adesanya!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments