Mamed o Materli KSW 78

Mamed Khalidov zafascynowany walką Michała Materli: „Tego co on zrobił nikt nie powtórzy…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 stycznia 2023

Mamed Khalidov na łamach swoich mediów społecznościowych skomentował postawę Michała Materli w walce wieczoru gali KSW 78 w Szczecinie. Mamed w trakcie wypowiedzi docenił to jak spisał się Berserker mimo urazu. Khalidov dostrzegł w trakcie walki, że Materli przestała funkcjonować jedna ręka.

Mamed Khalidov i Michał Materla zmierzyli się w przeszłości w klatce KSW. Oczywiście najpierw na stole musiała się pojawić odpowiednia oferta od federacji, gdyż przez wiele lat zawodnicy jasno mówili o tym, że są kolegami i że nie zamierzają toczyć ze sobą pojedynku.

Ostatecznie gdy weszli do okrągłej klatki po szybkim boju w efektownym stylu wygrał Khalidov. Mimo to zawodnicy nadal utrzymują dobre relacje i niejednokrotnie byli widywani razem w trakcie kolejnych gal KSW.

Khalidov z zainteresowaniem śledził walkę wieczoru gali KSW 78 w Szczecinie i trzymał kciuki za Michała Materlę w starciu z Kendallem Grovem. Oto jak podsumował walkę Berserkera reprezentant Arrachionu Olsztyn.

„Wygrał w pięknym stylu. Wyszedł w kiepskim stanie, z rozwalonym kręgosłupem. Dopiero po walce się dowiedziałem o jego problemie. W trakcie walki widziałem, że przestała mu funkcjonować jedna ręka. Co by kto nie gadał myślę, że tego co on zrobił nikt nie powtórzy. To jest stu procentowa legenda MMA, KSW, z tego względu, że tyle bojów co on stoczył. Wracał zza światów. W ostatniej walce walczył z jedną ręką. Zasługuje na wielki szacunek. Ja sądzę, że jest mega zawodnikiem.”

Zostaw ocenę
0
0