mamed khalidov wyjaśnia dlaczego nie odszedł z ksw do ufc

Mamed Khalidov wyjaśnia dlaczego nie odszedł z KSW do UFC

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 14 lutego 2024

Mamed Khalidov był jednym z gości w podcaście Wojewódzki Kędzierski. W trakcie wizyty w studiu były mistrz KSW wyjaśnił dlaczego nie odszedł do UFC.

Mamed Khalidov walczy w federacji KSW od czerwca 2007 roku. Przez siedemnaście lat kariery w polskiej organizacji Mamed walczył w różnych kategoriach wagowych, zdobywał pasy mistrzowskie i podejmował się najcięższych wyzwań.

Khalidov i Tomasz Adamek byli gośćmi w podcaście Wojewódzki Kędzierski. Zawodnicy promowali oczywiście walkę wieczoru gali XTB KSW EPIC. Nie zabrakło jednak rozmów na inne tematy.

W pewnym momencie Mamed wypowiedział się na temat tego dlaczego został w KSW. Khalidov wyjaśnił dlaczego nie odszedł do organizacji UFC.

– Sukcesy i porażki są wliczone w to, co robię, ale co chciałem zrobić, zrobiłem. Miałem możliwość odejść do UFC, nie odszedłem, zostałem w KSW, bo to była moja droga. Spełniałem moje marzenia w Polsce. Spełniłem je, sportowe. Zdobyłem trzy pasy w organizacji, trzy razy byłem mistrzem. Jeśli chodzi o dalsze marzenia, to jednym z nich jest walka z Tomkiem.

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek zmierzą się 24 lutego na gali XTB KSW Epic. Bokserska walka wieczoru została zakontraktowana na sześć rund, a limit wagowy ustalono na 99 kilogramów.

Nim Khalidov i Adamek wejdą do klatki wcześniej czeka nas jeszcze gala KSW 91. To wydarzenie oraz wszystkie kolejne eventy KSW możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Zostaw ocenę
3
7
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
UFCzjadaKSW
4 miesięcy temu

hajs się zgadzał w ksw a w ufc trzeba zacząć od niskiego pułapu i walczyć o lepszy kontrakt, na co nie pozwoliło ego,