mamed khalidov vs tomasz adamek na gali ksw w lutym

Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek na gali KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2023

Dziś przed południem do sieci trafiła niespodziewana informacja. Według portalu Interia, w lutym 2024 roku na gali KSW dojdzie do walki Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek.

Redaktor Artur Gac ze sportowego odziału portalu Interia poinformował dziś o pojedynku Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Do tego zestawienia ma dojść na gali KSW w lutym.

Co ciekawe nie chodzi tu o wydarzenie KSW 91, które odbędzie się 17 lutego w Libercu. Według informacji uzyskanych przez dziennikarza federacja KSW zorganizuje kolejny event, który odbędzie się 24 lutego w Gliwicach.

Wydawało się, że do tego starcia może nie dojść, gdyż Adamek związał się umową z freakową organizacją FAME. Khalidov jednak od dłuższego czasu wspominał o tym starciu w mediach, a kilka tygodni temu zwiastował wielki pojedynek w swoich mediach społecznościowych.

Do pojedynku Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek ma dojść na tradycyjnych zasadach bokserskich. Wedle przecieku ta walka została zakontraktowana na sześć rund. Oznacza to, że sama walka potrwa maksymalnie 18 minut.

Walka byłego mistrza KSW w kategorii średniej z byłym mistrzem IBF, IBO i WBC w dwóch kategoriach wagowych zapowiada się niezwykle interesująco.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments