mamed khalidov odpowiada na krytyczne słowa trenera raubo

Mamed Khalidov odpowiada na krytyczne słowa trenera Raubo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lutego 2024

W ostatnich dniach Zbigniew Raubo wielokrotnie odnosił się negatywnie co do szans Mameda Khalidova w walce z Tomaszem Adamkiem. Zawodnik KSW odpowiedział na krytykę.

Już za kilka dni, w sobotę 24 lutego w Arenie Gliwice dojdzie do iście epickiego pojedynku. Mamed Khalidov i Tomasz Adamek zmierzą się w walce wieczoru gali XTB KSW EPIC.

W ostatnich dniach na temat szans Mameda kilkukrotnie wypowiedział się Zbigniew Raubo. Znakomity trener boksu uważa, że Khalidov nie ma najmniejszych szans z Adamkiem. W jednej z ostatnich wypowiedzi w studiu portalu FanSportu trener Raubo powiedział.

Adamek przetrąci Mameda nawet na klatce schodowej. Mamedowi zakładając rękawice bokserskie zabraliście rękę i nogę. To jest pół Mameda i koniec.

Odbierz kod PPV na KSW EPIC – Khalidov vs Adamek

Walkę legend Khalidov vs. Adamek, możesz obejrzeć za darmo! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na main event KSW EPIC. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Mamed Khalidov odpowiada na krytykę Raubo

Mamed Khalidov udzielił wywiadu Andrzejowi Kostyrze, szanowanemu ekspertowi i komentatorowi gal bokserskich. W trakcie rozmowy online Kostyra zapytał byłego mistrza KSW o to czy miał okazję zobaczyć wypowiedzi Zbigniewa Raubo i jeśli tak to jak je ocenia.

Zawodnik Arrachionu Olsztyn odniósł się ze spokojem do słów trenera Raubo. Khalidov najwyraźniej nic sobie nie robi ze słów krytyki.

To jest ocena trenera. Szanuję to. Okiem fachowca, który zna się na boksie no jestem ogórkiem, ale ja nie zamierzam być bokserem. Ja jestem zawodnikiem MMA, który idzie się spróbować w boksie z legendą tego sportu i tyle. To jest próba swoich sił.

Kto wygra walkę Khalidov vs. Adamek?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments