Mamed chce wrócić do klatki. Scott Askham odpowiada! „KSW dajcie mi jakąś ustawioną walkę”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 23 stycznia 2023

Mamed Khalidov nieco ponad miesiąc od ostatniego pojedynku zwrócił się do KSW z zapytaniem o kolejną „ustawioną” walkę. Byłemu mistrzowi odpowiedział Scott Askham.

Ostatnią walkę Mamed stoczył na gali KSW 77 w grudniu 2022 roku. W main evencie wydarzenia zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim, którego pokonał w niecałe dwie minuty. Kibice, którzy przed starciem byli przekonani, że zwycięży były strongman, po jego porażce zaczęli oskarżać zawodników oraz organizację o ustawienie pojedynku.

Askham chce walki z Mamedem

W odpowiedzi na zarzuty kibiców Mamed oraz szef KSW Maciej Kawulski postanowili zażartować i opublikowali w sieci humorystyczne nagranie, w którym zawodnik powraca do poprzednich starć i przyznaje, że były one ustawione. Na sam koniec pokazana została scena z filmu „Underdog” o której fighter Arrachionu powiedział, że to akurat jako jedyna była walka na serio.

Teraz nawiązując do tej sprawy, Khalidov opublikował na swoim Instagramie nagranie z treningu oraz zwrócił się do federacji – KSW dajcie mi jakąś ustawioną walkę.

Na wpis Mameda odpowiedział jego były rywal Scott Askham. Zawodnicy walczyli dwukrotnie i pierwsze starcie wygrał Brytyjczyk po decyzji sędziów, a w rewanżu został ciężko znokautowany w 36 sekund. Teraz oświadczył, że jest otwarty na trylogię.

– Odniosę zwycięstwo przed latem, a później trylogia w Grudniu.

Źródło: Instagram

Zostaw ocenę
0
0