Grabovich kontrakt fen m-1 global

Maksim Grabovich zawodnik który stoczył 12 walk dla M-1 Global podpisał kontrakt z FEN!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2023

Organizacja FEN w ostatnim czasie zaskakuje transferami. Najpierw „odzyskano” Marcina Wójcika, który wrócił pod szyld FEN po przygodzie z PFL, a dziś ogłoszono zakontraktowanie Maksima Grabovicha, zawodnika który stoczył 12 walk dla organizacji M-1 Global.

Maksim Grabovich (11-6) bardzo szybko trafił do organizacji M-1 Global. Już w drugim zawodowym pojedynku Grabovich stoczył pojedynek z Aliaskhabem Khizrievem na gali M-1 Mix Fighter. Ukrainiec nie miał jednak łatwej przeprawy gdyż od samego początku był rzucany na głęboką wodę. W trzecim profesjonalnym starciu walczył z Shamilem Musaevem, dobrze znanym z klatki KSW „Cichym Zabójcą”.

Grabovich stoczył łącznie, aż dwanaście walk dla M-1 Global, z czego cztery ostatnie pod flagą tej organizacji wygrał zostawiając w pokonanym boju takich zawodników jak Timerlan Sharipov, Juho Valamaa, Tiago Varejao i Jonas Bueno.

Ukrainiec może walczyć zarówno w kategorii lekkiej jak i półśredniej, jego debiut w organizacji FEN planowany jest na pierwszą połowę 2023 roku zatem należy się spodziewać, że wystąpi na gali w Pile lub zaprezentuje się przed fanami w amfiteatrze w Ostródzie.

Zostaw ocenę
0
0