Makhmud Muradov wraca do oktagon MMA po nieudanej przygodzie w ufc

Makhmud Muradov wraca do Oktagon MMA po nieudanej przygodzie w UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 czerwca 2024

Makhmud Muradov zakończył przygodę z UFC i powróci do organizacji Oktagon MMA. Popularny Mach reprezentuje praski Monster Gym oraz ANKOS MMA.

Kiedy Makhmud Muradov wygrywał pierwszą walkę w UFC w 2019 roku zapewne nie sądził, że jego przygoda z najlepszą ligą MMA na świecie po kilku walkach zejdzie na boczny tor.

Pochodzący z Uzbekistanu zawodnik wygrał trzy pierwsze pojedynki, później zaliczył dwie porażki po których zdołał się odbudować pokonując Bryana Barbarenę.

W lutym Muradov wszedł ponownie do octagonu jednak jego walka zakończyła się po jedenastu sekundach po faulu. Aliaskhab Khizriev wsadził palec w oko „Macha”, a ten był w stanie kontynuować pojedynku.

Muradov miał stoczyć kolejną walkę w maju na UFC 301 jednak musiał się wycofać ze starcia przez wzgląd na zakażenie. To najpewniej przelało czarę goryczy i w biurze UFC uznano, że nie ma sensu trzymać zawodnika, który wchodzi do klatki raz na rok.

Podczas sobotniej gali Oktagon 58 w Pradze ogłoszono powrót Muradova do organizacji Oktagon MMA. Na ten moment nie ogłoszono jednak kiedy i z kim zawalczy Uzbek.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments