Makhachev uważa, że Chandler celowo przegrał z Poirierem! „Oczywiście, że zrobił to specjalnie”

S
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev podzielił się dość niezwykłą teorią na temat walki Chandler vs. Poirier z ubiegłego roku. Zdaniem Rosjanina, „Iron Mike”… naumyślnie przegrał z „The Diamondem”.

Już niedługo Michael Chandler pojawi się na ekranach kibiców w roli trenera w 31. sezonie programu The Ultimate Fighter. Szkoleniowcem drugiego obozu będzie późniejszy oponent Amerykanina, Conor McGregor. Były mistrz Bellatora już od dawna wywoływał Irlandczyka na pojedynek i w końcu dopiął swego.

„Irona” po raz ostatni w oktagonie oglądaliśmy w ubiegłym roku. Na UFC 281 w Madison Square Garden przegrał on przez poddanie po brutalnym i niezwykle emocjonującym starciu z Dustinem Poirierem. Zdaniem wielu była to jedna z najlepszych walk ostatnich 12. miesięcy i wygrany mógłby zostać kolejnym pretendentem do pasa wagi lekkiej

Islam Makhachev tymczasem ma kompletnie inne zdanie na ten temat. W rozmowie z BT Sport Rosjanin stwierdził, że Michael specjalnie zaliczył porażkę z „The Diamondem”, gdyż w innym wypadku nie dostałby kasowego starcia z „The Notoriousem”.

Conor wybrał Chandlera. Chandler przegrał naumyślnie, bo jakby pokonał jeszcze kilku przeciwników, to w życiu by nie dostał walki z McGregorem. Oczywiście, że zrobił to specjalnie. Walczy jak wariat, jakby był z ulicy. Dlatego też ich zestawią.”

Irlandczyk wciąż jest największą gwiazdą światowego MMA i nie można wykluczać, że po ewentualnym zwycięstwie ominąłby kolejkę w rankingu kategorii lekkiej, otrzymując natychmiastowy title shot. Makhachev uważa, że taki pojedynek nie ma sensu, niemniej jeśli kasa będzie się zgadzać, przyjąłby tę propozycję.

„Nie zasługuje na to, chyba, że po pokonaniu Chandlera, czy innych. Ale jeśli UFC będzie dążyło, to czemu nie? Będzie z tego niezły pieniądz, lecimy. Jestem gotowy na każdego oponenta.”

Rosjanin na pewno bacznie będzie przyglądał się najbliższej gali UFC 286. W co-main evencie dojdzie do walki Gaethje vs. Fiziev, a wygrany również będzie mógł myśleć o title shocie.

Kursy bukmacherskie na walkę Gaethje vs. Fiziev

Galę UFC  286nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Zostaw ocenę
0
0