maciej kawulski po wikłacz vs przybysz 5

Maciej Kawulski po starciu Wikłacz vs Przybysz 5: Wzruszyłem się bo dzięki tym Panom…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 czerwca 2024

Maciej Kawulski skomentował walkę wieczoru gali KSW 95. Zdaniem szefa KSW piąty pojedynek Wikłacza z Przybyszem przypomniał mu za co kocha MMA.

Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz starli się w main evencie gali KSW 95 w Olsztynie. Górą w pojedynku był Jakub Wikłacz, który udusił Przybysza w drugiej rundzie. Pochodzący z Olsztyna zawodnik zatem obronił mistrzowski pas natomiast „Sebić” po walce przyznał, że to już koniec tej historii i być może wreszcie przyjdzie czas na wspólne treningi.

Main event gali KSW 95 skomentował Maciej Kawulski. Oto co szef najlepszej europejskiej organizacji MMA na pisał w mediach społecznościowych.

Maciej Kawulski po KSW 95

Wzruszyłem się bo dzięki tym Panom znów przypomniałem sobie za co kocham ten sport. Wystarczyło im na subtelną lekcje historii tego sportu jedynie półtorej rundy. Prawdziwy talent nie szuka poklasku tylko go dostaje w podzięce za każdą chwile w klatce która wypełnia emocjami spragnione serca fanów.

Wielkie osobowości ringowe nie szukają uwagi gdyż otacza ich ona całe życie …. Tak się dzieje kiedy żyjesz i walczysz jak mistrz. Nikt tu nie kalkulował, oni ich doradcy i trenerzy, ani sami zawodnicy.

Nikt nie przedłożył tu cudownego game planu nad emocje i niepisane prawo do przeżywania wielkich chwil patrząc na walkę wieczoru. Dzięki nim zrozumiałem, że na możliwość głosu poza klatką zasługujesz nie rzutkim piórem ani nie pomysłem na nośny post. Nie nabywasz prawa do głośnego komentowania nawet wygranymi.

Możesz natomiast mówić nawet nie proszony i bez podnoszenia ręki wtedy gdy dajesz piękne walki. Świat was słucha Panowie a ja razem z nim. Dziękuję za wczoraj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments