Maciej Kawulski o walce Pudzianowski vs. Szpilka: „Miłośnikom hazardu proponuję…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 maja 2023

Maciej Kawulski był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć pytania o pojedynek Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka. Co na temat tego zestawienia powiedział szef KSW?

Do starcia Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką dojdzie 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski w rozmowie z dziennikarzem Arturem Mazurem wyraził swą opinię na temat tego zestawienia.

Szef federacji KSW uważa, że jest to bardzo ciekawy pojedynek do wytypowania i wszystkim miłośnikom gry u bukmachera sugeruje wstrzemięźliwość w wypadku tego konkretnego zestawienia.

Maciej Kawulski o walce Pudzianowski vs. Szpilka

Ja na temat walki Pudzian vs Szpilka mam tylko jedno do powiedzenia. Tutaj naprawdę nic nie wiadomo. Miłośnikom hazardu proponuję wstrzemięźliwość. Jak kiedyś robiliśmy firmowe zakłady, jak wystawialiśmy kursy dla bukmacherów, nam nie wypada, a pewnie nawet nie można, ja w każdym razie nigdy nie obstawiałem, ale wystawiałem kursy, to naprawdę rzadko się myliłem. Jeżeli nadal ta część we mnie jest, to mi podpowiada, że to cholernie ciężka walka do wytypowania faworyta.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Szpilka

Jak zatem prezentują się kursy bukmacherskie na pojedynek Pudziana ze Szpilą? Okazuje się, że faworytem bukmacherów jest Mariusz Pudzianowski, a kurs na wygraną Artura Szpilki wynosi 2.66.

Interesująco prezentuje się także kurs na wygraną „Szpili” przez nokaut, który wynosi aż 3.50. Jeszcze wyższy kurs wystawiono na zakończenie pojedynku przez poddanie. Kurs na takie zakończenie starcia wynosi, aż 6.50.

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments