Maciej Kawulski o przyszłości Różala w KSW

Maciej Kawulski o przyszłości „Różala” w KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2023

Maciej Kawulski o przyszłości „Różala” w KSW. Współwłaściciel federacji KSW, a prywatnie przyjaciel Marcina Różalskiego wypowiedział się na temat tego czy Marcin Różalski zawalczy jeszcze na gali najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Marcin Różalski ostatnią walkę w federacji KSW stoczył 18 czerwca 2022 roku na gali KSW 71. Popularny „Różal” przegrał wtedy z Errolem Zimmermanem w starciu na zasadach kickboxingu. Kiedy cofniemy się jeszcze bardziej wstecz to łatwo dostrzeżemy, że ostatni pojedynek w MMA „Różal” stoczył na gali KSW Colosseum, czyli sześć lat temu, w maju 2017 roku.

Marcin Różalski pojawił się w Warszawie na studyjnej gali KSW 82 w roli widza. W rozmowie przeprowadzonej przez dziennikarza z Maciejem Kawulskim, szefem KSW nie mogło zatem zabraknąć tego tematu. Kaniowski zapytał: „Zastanawiam się czy Różala ściągniecie na stadion?” na co szef KSW odpowiedział:

„Jako gościa na pewno, jako zawodnika nie.”

Dopytany o to czy zobaczymy jeszcze Różala w okrągłej klatce federacji KSW Kawulski dodał:

„Wiesz co nie wiedziałem, że pytasz aż tak szeroko. Na stadionie narodowym walczył nie będzie. Osobiście myślę, że Marcin Różalski gdzieś tam, nawet jeśli wewnętrznie cały czas czuje się zawodnikiem i nie kończy kariery no to czuje chyba, że KSW… że z KSW się już pożegnał i to było bardzo ładne pożegnanie. Ja nie mam takiego poczucia, że… nawet dzisiaj spędziliśmy kilkanaście minut razem siedząc przy klatce, ja nie czułem takiej presji że wypadałoby porozmawiać o przyszłej walce. Raczej panuje między nami taki spokój związany z miejsce, w którym się znajdujemy. We wzajemnej relacji i indywidualnie każdy z nas, ja jako federacja, a on jako zawodnik. Także nie podążam w tą stronę.”

Zostaw ocenę
2
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments