Maciej Kawulski ksw

Maciej Kawulski o freakach! „Widziałem kilku zawodników którzy nas interesują, oni mogą…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Maciej Kawulski udzielił długiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat walk freaków. Współwłaściciel federacji KSW odniósł się do żywej dyskusji, która rozgorzała po konferencji prasowej przed galą XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski. Okazuje się, że szef KSW nie zamierza się całkowicie odcinać od freak fightów!

W trakcie konferencji prasowej przed galą XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski aktualny zawodnik federacji KSW Adam Soldaev rozpoczął burzliwą dyskusję na temat walk freakowych z Maciejem Kawulskim. Okazuje się, że rozmowa poniosła się echem nie tylko po branżowych mediach, ale także wśród kibiców.

Artur Mazur, dziennikarz prowadzący program Klatka po Klatce postanowił zatem dopytać szefa KSW o jego opinię o freakach nawiązując przy okazji do walk, które toczyły się właśnie na galach najlepszej europejskiej federacji:

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

„No właśnie tu na Śląsku, Tomasz Oświeciński mierzył się z Popkiem na gali KSW, dlaczego odcinacie się w jakiś taki delikatny sposób od korzeni?”

Oto co Maciej Kawulski odpowiedział:

Najciekawsze postaci z gal freakowych mogą bić się w KSW.

„Ja się w ogóle nie odcinam, uważam że najciekawsze postaci z gal freakowych mogą niebawem bić się na KSW i już widziałem tam kilku zawodników, którzy dla mnie są interesujący. Bez nazwisk, proszę. Jestem bardzo otwarty, tylko żeby się pojawiali na naszych galach i walczyli, ale tacy którzy trenują, reprezentują poziom sportowy, a nie tylko i wyłącznie potencjał konferencyjny. Nie może być tak, że o tym kto wchodzi do klatki KSW decyduje fajny kanał na youtube lub zasięg w social mediach. Tyle.”

Później Maciej Kawulski kontynuował swą myśl mówiąc:

„Myśmy stworzyli to pojęcie naście-lat temu, nie mam nic przeciwko temu. Uważam, że walki Popka są zawsze interesujące, uważam go za sportowca nawet jeśli źle się prowadzącego i ze słabą higieną zawodową, ale gościa, który walczył jeszcze zanim pojawiły się te organizacje, on już się bił w Cage Rage. Jak trafił do nas już był doświadczonym zawodnikiem, z różnym szczęściem i to są ludzie, którzy też mogą pojawiać się w KSW, A ludzie którzy nie są przygotowani do profesjonalnego sportu, ale mają inne zalety będą musieli te zalety sprzedawać i monetyzować w innych organizacjach.”

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0