łukasz różański o gabarytach okolie i zmianie kategorii wagowej

Łukasz Różański o gabarytach Okolie i zmianie kategorii: „Nie raz pokazał, że ma moc, a dusił wagę” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2024

Łukasz Różański i Lawrence Okolie już 24 maja stoczą bitwę o pas WBC w kategorii bridger. Różański skomentował gabaryty oraz decyzję rywala o zmianie kategorii wagowej.

Łukasz Różański to mistrz świata WBC w kategorii bridger. Polski pięściarz stanie do obrony tytułu mistrzowskiego na gali, która odbędzie się 18 maja w Rzeszowie.

Różański był gościem online w ’Programie o Boksie’ emitowanym na łamach kanału FanSportu. Michał Tuszyński zapytał Łukasza Różańskiego co sądzi na temat gabarytów rywala, a także jak nastawia się na fakt, że Lawrence Okolie zmienia kategorię wagową na wyższą.

– Nie ma tutaj co patrzeć, że dłonie ma takie czy takie. Już nie raz pokazał, że ma moc w tych dłoniach drobnych i trzeba na to uważać oczywiście.

– Powiem tak no to też jest wszystko zupełnie coś innego, bo to będzie nowa kategoria wagowa dla niego więc uważam, że może być innym zawodnikiem (niż wcześniej). Twierdzą wszyscy, że dusił wagę bardzo do tamtych walk i teraz będzie mu łatwiej. Zobaczymy jak to pójdzie, zobaczymy co życie pokaże.

Łukasz Różański wspomniał, że sam także zrzucał wiele kilogramów do walki z Arturem Szpilką.

– Ja też zrzucałem 20 kilogramów do walki z Arturem Szpilką. Zrobiłem to w trzy miesiące i za pierwszym razem było to łatwiej zrobić, niż później, czy teraz nawet.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments