Łukasz Jurkowski trening

Łukasz Jurkowski wrócił do treningów po półtora rocznej przerwie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Łukasz Jurkowski wrócił do treningów po długiej półtora rocznej przerwie. Popularny „Juras” jakiś czas temu zapowiedział chęć powrotu do pełni sprawności i zrzucenia zbędnych kilogramów. Kto wie może za tą wstępną fazą przygotowań kryje się również szansa na powrót do klatki KSW?

Popularny „Juras” jakiś czas temu zapowiadał na łamach swoich mediów społecznościowych chęć zrzucenia zbędnego balastu oraz rozpoczęcia powrotu do sprawności.

W sieci pojawił się materiał video, w którym możemy przyjrzeć się jak wyglądał pierwszy trening Łukasza Jurkowskiego pod okiem Maćka Siemianowskiego, trenera przygotowania fizycznego w WCA Fight Team. Oto co weteran KSW oraz komentator gal MMA powiedział po pierwszej jednostce treningowej:

„To jest dokładnie to czego się spodziewałem na początku mojej długiej drogi, która jak się okazuje po tym pierwszym treningu, no nie skończy się szybko. Cieszę się bo mi nigdy generalnie nie jest po drodze z takimi elementami poza przygotowaniami do walki, a że ostatnią walkę zrobiłem prawie dwa lata temu to nie oszukujmy się wyglądam jak wyglądam, nadwagi z 15 kg. Także cieszę się, że zaczęliśmy bo to jest dokładnie taka robota jakiej oczekuję.”

Dzisiaj na instagramie Łukasz wypowiedział się także na temat ewentualnej walki na KSW Colosseum 2:

„KSW Koloseum ponownie na Stadionie Narodowym. Życzę każdemu zawodnikowi MMA, aby poczuł te emocje. Niezapomniane chwile. Dostałem wiele wszelakich wiadomości, czy będę ponownie walczył na Koloseum 2. Dziękuje. Nie wiem. Najpierw Maciej Kawulski musi zaprosić na kawę, potem znaleźć czas na solidne przygotowania. Czy chciałbym? Jasne. Wróciłem na Narodowy i pewna klamra mogła by się dopiąć. Czy muszę? Nie. Będę tak czy inaczej na gali. Tę atmosferę trzeba chłonąć garściami. Dlatego uczciwie zachęcam Was do kupowania biletów tak czy inaczej. Kto był ten wie.”

Pierwsze informacje o gali KSW Colosseum 2 znajdziecie tutaj. KSW Colosseum II – 3 czerwca na Stadionie Narodowym [VIDEO]

Zostaw ocenę
0
0