Juras komentuje wynik Błachowicz Pereira

Łukasz Jurkowski komentuje: „29-28 dla Janka. Okradli go ze zwycięstwa.”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 30 lipca 2023

Łukasz Jurkowski skomentował na łamach mediów społecznościowych wynik walki Jana Błachowicza w co-main evencie gali UFC 291 w Salt Lake City. Niestety zdaniem sędziów Polak przegrał ten pojedynek. Popularny „Juras” nie zgadza się z taką opinią.

Na gali UFC 291 w Salt Lake City Jan Błachowicz mierzył się z Alexem Pereirą. Starcie Polaka z Brazylijczykiem było eliminatorem do walki o pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej.

Początkowo to zawodnik teamu WCA radził sobie lepiej, zdominował rywala w pierwszej odsłonie i wydawało się, ze wszystko idzie po myśli Błachowicza. Później walka zrobiła się bardziej wyrównana, a Poatan skradł drugą rundę. Fani i eksperci są podzieleni odnośnie punktacji trzeciej odsłony. Relację z walki Błachowicz vs. Pereira znajdziecie tutaj. UFC 291: Jan Błachowicz przegrał z Alexem Pereirą po decyzji sędziów!

Do sprawy odniósł się Łukasz „Juras” Jurkowski, który na facebooku napisał:

„29-28 dla Janka. Okradli go ze zwycięstwa. Pierwsza i trzecia runda Jego. F*ck it. Trzymaj się Jan Błachowicz. Jesteśmy zawsze z tobą.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miko
10 miesięcy temu

Ty celebrytów zamknij już m*rdę. Z samego leżenia nią ma punktów. Bardzo dobra decyzja niezawisłych sędziów. I sobie skakać dalej foxtrota 🤣🤣🤣🤣🤣