łukasz jurkowski o powrocie do mma 1,5 miliona

Łukasz Jurkowski definitywnie na temat powrotu do MMA – 'Dostałem propozycję walki za 1,5 miliona złotych’

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 grudnia 2023

Łukasz Jurkowski zamieścił na swoim profilu na facebooku obszerny post, w którym odniósł się do tematu powrotu do sportu. Popularny Juras skomentował sprawę obszernie i definitywnie wykluczył powrót do MMA.

Łukasz Jurkowski zamieścił dziś bardzo obszerny wpis w mediach społecznościowych. Popularny „Juras” jest jedną z osób, które znacznie przyłożyły się do rozwoju MMA w Polsce. Jurkowski po wieloletniej karierze pracuje aktualnie jako komentator gal i ekspert w studiu Polsatu.

Jurkowski jest także pierwszym zawodnikiem wciągniętym do Galerii Sław KSW. Łukasz dostąpił tego zaszczytu podczas gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Teraz Juras odniósł się do tematu powrotu do zawodowego MMA. Jurkowski otrzymywał wiele pytań w ostatnim czasie, a nawet pojawiły się oferty na ogromne sumy. Pełną wypowiedź Jurkowskiego znajdziecie poniżej.

– W związku z dużą ilością pytań, dyskusji i plotek czuję się w obowiązku napisać ten post.

– Nie ma i nigdy nie będzie tematu mojej walki w MMA. Czy to w KSW czy w sugerowanych najczęściej frikach. Pożegnałem się definitywne ze sportami walki w wymiarze zawodowym na Stadionie Narodowym. Po 25 latach tej wspaniałej przygody. Powrót do intensywniejszych treningów wynika z chęci powrotu do formy, a nie potencjalnej walki. Po prostu.

Łukasz Jurkowski podkreślił, że po jednym z ostatnich wywiadów faktycznie otrzymał propozycję stoczenia walki. Juras miałby dostać, aż 1,5 miliona złotych za jeden pojedynek!

– Nawiązując do wywiadu u Artura Przybysza, w którym mówię, że walizka kasy i idę do frików jest ironią i żartem. Mało tego. Następnego dnia dostałem potencjalną propozycję walki za 1,5 miliona złotych. Pieniądze, których nie mam i które zmieniają życie. Ogromne pieniądze. Odmówiłem. Dlaczego?

– Ponieważ wierzę, że w tych parszywych dla społeczeństwa czasach, degrengolady wartości, upadku moralności i wszechobecnego intelektualnego ścieku mogę pozostać KIMŚ dla kogo takie cechy jak CHARAKTER i ZASADY pozostają nie do kupienia. Nie mógłbym spojrzeć potem w lustro i do końca życia żyje ze świadomością, że jestem zwykłą sprzedajną prostytutką.

– Zarobię te pieniądze kiedyś ciężko na nie pracując. Pozostając w zgodzie ze sobą. Definitywny koniec tematu. Pozwolę sobie również nie komentować dalej sprawy. Kamień na wieko tego tematu – jak powiedział mój przyjaciel i menago. Dobrej niedzieli!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mateusz
4 miesięcy temu

kamień na wieko, czyli ciach bajera😉