loco lech poznań szakal ruch chorzów walka

Loco i Szakal przed walką chuliganów: „Jest kosa, ale na GROMDZIE jest szacunek” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

Już dziś na gali GROMDA 17 dojdzie do walki dwóch chuliganów. W ringu organizacji GROMDA zmierzą się Loco i Szakal. Wypowiedzi obu kibiców przed walką.

Transmisja z gali GROMDA 17 z walką Loco vs Szakal odbędzie się w piątek 31 maja i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł.

Co zawodnicy powiedzieli przed walką? Jako pierwszy wypowiedział się Loco, czyli reprezentant kibiców poznańskiego Lecha, który skomentował zestawienie następującymi słowami:

– Byłem przekonany, że będę walczył w turnieju, a tu nagle się okazało, że w superfightcie. No i jak się dowiedziałem, że tego kolegi ze środowiska kibicowskiego nie ma w turnieju to już wiedziałem, że raczej nas zestawią. Także sądzę, że ta walka to nie jest przypadek.

Jak Loco odniósł się do animozji kibicowskich?

– Ostatnio nas wpuścili na zakazie na swój stadion, także szacunek za to, ale kosa jest cały czas.

Co na temat walki powiedział Szakal? Jak nastawiony do walki jest chuligan Ruchu Chorzów?

– Zgody nie było, tutaj na Gromdzie nie jesteśmy po to, żeby się napinać czy robić jakieś patologie. Po prostu wychodzimy robimy czysto sportowy pojedynek z szacunkiem do przeciwnika. Jak najbardziej no wiemy, że to mediów, że kibice się biją i podjudzają, ale ja nie w tym celu tutaj jestem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments