Leon Edwards Colby Covington UFC 294 UFC 295

Leon Edwards zdradził nazwisko rywala i potencjalny termin walki! Szykuje się świetna bitwa!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lipca 2023

Leon Edwards, mistrz kategorii półśredniej organizacji UFC w trakcie rozmowy z dziennikarzem Carlosem Contrerasem Legaspi zdradził nazwisko swojego kolejnego rywala, a także dwie potencjalne daty powrotu do octagonu UFC.

Leon Edwards stoczył swój ostatni pojedynek 18 marca na gali UFC 286 w Londynie. Anglik pokonał wtedy po raz drugi Kamaru Usmana i umocnił swoją pozycję na tronie kategorii półśredniej najlepszej ligi MMA na świecie.

Przy okazji gali UFC 290 Edwards udzielił wywiadu Carlosowi Contrerasowi Legaspi, czyli dziennikarzowi pracującemu dla stacji ESPN, która jest oficjalnym partnerem telewizyjnym UFC. Nie może zatem dziwić fakt, że w trakcie tej rozmowy „Rocky” otwarcie zdradził nazwisko swojego rywala oraz wymienił dwa potencjalne terminy powrotu do octagonu!

„Wróciłem już na salę, rozpocząłem treningi. Jak chodzi o moje ciało to czuję się dobrze, nie ma żadnych urazów. Mam nadzieję, że wrócę do octagonu w październiku lub listopadzie. Myślę, że Colby Covington będzie moim rywalem, także wszystko gra.”

Zapytany o to czy wolałby zawalczyć na UFC 294 w Abu Dhabi czy na UFC 295 w Nowym Jorku, Leon odpowiedział:

„Dla mnie… hmm, chyba wolałbym walczyć w Abu Dhabi bo jest bliżej domu. Jednak z drugiej strony Madison Square Garden w Nowym Jorku to legendarna arena prawda? Myślę, że obie te lokalizacje są dobre, dodatkowo w Nowym Jorku jest duża grupa ludzi, którzy tak jak ja pochodzą z Jamajki. Także chciałbym dla nich zawalczyć. Zatem gdziekolwiek mnie nie wyślą, będzie ok.”

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments