Leon Edwards UFC

Leon Edwards wyklucza swój udział w lipcowej gali UFC w Londynie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2023

Leon Edwards zapewne zaskoczył wielu fanów, ale także i przedstawicieli UFC. Anglik w ostatnim wywiadzie powiedział, że nie wystąpi na lipcowej gali w Londynie. Skąd taka decyzja?

Rocky” szybko wyjaśnił powód takiej decyzji w rozmowie z dziennikarzami stacji SKY Sports. Oto co powiedział mistrz kategorii półśredniej:

„W ubiegłym roku walczyłem z czasem by się odpowiednio przygotować, dlatego teraz wolałbym stoczyć pojedynek w końcówce roku, najlepiej w Abu Dhabi. Koniec października to perfekcyjny moment, poza tym w tym regionie świata żyje wielu Brytyjczyków. Myślę, że wielu fanów chciałoby mnie tam zobaczyć w akcji na żywo. Nie będę walczył w lipcu w Londynie bo jest to gala z cyklu Fight Night.”

Leon Edwards wykluczył zatem swój udział w mniejszej gali i określił kiedy chce wrócić do startów. Może to postawić organizację UFC w trudnej sytuacji, gdyż kolejny z Anglików, Paddy Pimblett leczy kontuzję i zapowiada, że wróci w listopadzie lub grudniu, zatem na event w lipcu z dużych nazwisk zostaje w zasadzie jedynie Tom Aspinall, który wyzwał do walki Marcina Tyburę. W tym wypadku warto jednak zaznaczyć, że choć jest to dobre zestawienie na europejski rynek to ciężko będzie je „sprzedać” na rynku amerykańskim, co może się odbić na oglądalności wydarzenia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments