leon edwards porównał covingtona do stiflera

Leon Edwards porównał Covingtona do Stiflera z American Pie – 'Jesteś pierd*lonym dziwakiem’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 grudnia 2023

Leon Edwards wie czego spodziewać się po Colbym Covingtonie tuż przed UFC 296. Anglik nie zamierza zawracać sobie głowy trash talkiem serwowanym przez rywala.

Leon Edwards to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii półśredniej. Już 17 grudnia Edwards wejdzie do octagonu na UFC 296 by stanąć do obrony pasa w boju z Colbym Covingtonem. Przed tym pojedynkiem „Rocky” odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy MMA Fighting.

Colby Covington to zawodnik, który dużo gada, lubi obrażać rywali i stara się zajść im za skórę, tak by wytrącić ich z równowagi i obniżyć poziom ich koncentracji przed pojedynkiem.

Edwards został zapytany o to jak zapatruje się na trash talk ze strony rywala.

– Ignoruję to. Jest to zupełnie inny rodzaj wyzwisk od tego do którego przywykłem w miejscu, w którym dorastałem. To co on robi, to takie typowo amerykańskie zachowanie. On jest jak Stifler z American Pie, taki rodzaj człowieka. Po prostu pier*oli głupoty. Nie obchodzi mnie to.

– Nawet poza światem sportu ja i on nigdy nie bylibyśmy przyjaciółmi. Jesteśmy od siebie zbyt różni. Nasz poziom moralności jest na zupełnie innym poziomie. Prawda jest taka, że łatwiej jest mi trenować wiedząc, że mam właśnie takiego rywala.

Edwards odniósł się ponownie do postaci Stiflera odegranej przez aktora Seanna Williama Scotta w filmie ’American Pie’. Zdaniem Leona, Colby Covington będzie przed konferencją prasową robił w domu próby tekstów, którymi następnie będzie obrażał Anglika.

– On po prostu wychodzi i odgrywa pewną rolę. 'Wyjdę i odegram tę postać ponieważ mogę zostać zwolniony z UFC’. Łatwiej tolerować takie osoby po prostu się z nich śmiejąc. Colby dla mnie jesteś pierd*lonym dziwakiem. To tyle.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments