leon edwards na temat oficjalnych zastępców w walkach o pasy

Leon Edwards na temat zawodników rezerwowych w walkach mistrzowskich

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2023

Leon Edwards na gali UFC 296 zmierzy się z Colbym Covingtonem. W trakcie dnia medialnego Anglik został zapytany o zawodnika rezerwowego.

Organizacja UFC podczas ostatnich wielkich wydarzeń mocno zabezpiecza się na wypadek kontuzji, chorób oraz problemów ze zbijaniem wagi przed walkami rangi mistrzowskiej.

Leon Edwards na gali UFC 296 stanie do walki z Colbym Covingtonem. Najlepsza liga MMA na świecie wyznaczyła zawodnika rezerwowego na wypadek, gdyby Anglik lub Amerykanin nie byli w stanie wejść do octagonu w nocy z soboty na niedzielę 17 grudnia.

Podczas dnia medialnego przed galą UFC w Las Vegas jeden z dziennikarzy zapytał Leona Edwardsa o osobę Belala Muhammada, który jest oficjalnym rezerwowym w walce o pas kategorii półśredniej.

Reporter był ciekaw czy „Remember the Name” będzie kolejnym rywalem Anglika jeśli ten obroni pas na UFC 296.

– Mhmm, może, może? Ostatnio wielu zawodników było rezerwowymi w walkach o pasy mistrzowskie jednak później nie walczyli o tytuł mistrza świata. W sobotę walczą też inni zawodnicy w naszej kategorii, może któryś z nich spisze się fenomenalnie i organizacja UFC pominie Belala i kto inny otrzyma szansę walki o tytuł w przyszłości.

Leon Edwards miał na myśli zestawienie Rakhmonov vs. Thompson oraz Luque vs. Garry. Wydaje się jednak, że jedynie efektowna wygrana wyżej notowanych Kazacha lub Amerykanina dałaby jednemu z nich przepustkę do pojedynku o tytuł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments