leon edwards belal synu uspokój się

Leon Edwards: 'Belal synu uspokój się!’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 grudnia 2023

Trwa wymiana zdań między Belalem Muhammadem, a Leonem Edwardsem. Muhammad skomentował słowa wypowiedziane przez trenera Anglika, a mistrz UFC nie pozostał dłużny.

W ostatnich dniach Dave Lovell, trener Leona Edwardsa powiedział, że jego team uważa, że Gilbert Burns byłby ciekawszym rywalem od Belala Muhammada.

„Remember the Name” bardzo szybko zareagował na wypowiedź Lovella i zamieścił wpis na platformie X:

– Opinia Leona nie ma znaczenia… zdanie jego trenera również. Jedyną osobą, która mnie interesuje w tej sytuacji jest Dana White i on dał mi swoje słowo. To jedyne co ma znaczenie. Wiem, że to ja jestem pierwszy w kolejce po pas, a to w jaki sposób wypowiadacie się na mój temat oznacza jedno – boicie się mnie.

Na odpowiedź „Rocky’ego” nie trzeba było czekać długo. Leon Edwards skomentował słowa Muhammada dziś przed południem. Oto co napisał Anglik:

– Belal synu uspokój się! Jesteś najmniej przerażającą osobą w całej organizacji. Przekazałem już UFC, że nie mam problemu by z tobą walczyć bo jesteś dla mnie łatwym rywalem. Musisz po prostu wreszcie odkryć dlaczego ludzie cię tak nienawidzą (śmiech).

Warto przypomnieć, że Muhammad i Edwards walczyli już ze sobą w marcu 2021 roku. Niestety pojedynek ten zakończył się przedwcześnie i został uznany za nieodbyty po tym jak Edwards nieintencjonalnie wsadził palec w oko rywala.

Leon Edwards może się aktualnie pochwalić serią dwunastu zwycięstw z rzędu natomiast Belal Muhammad ma na koncie dziewięć kolejnych wygranych.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments