laura Sanko o Maxie Holloway UFC

Laura Sanko uważa, że Max Holloway mógłby zamieszać w TOP 5 kategorii lekkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2023

Laura Sanko, reporterka oraz komentatorka gal UFC była gościem w podcaście MMA on SiriusXM. Sanko zasugerowała, że Max Holloway wprowadzając kilka zmian mógłby zamieszać w czołówce kategorii… lekkiej!

Laura Sanko była gościem w podcaście MMA on SiriusXM. Była zawodniczka, która aktualnie zajmuje się pracą w roli reporterki i komentatorki gal UFC. Sanko w rozmowie z Jimmym Smithem oceniła szansę Maxa Hollowaya w kategorii lekkiej.

„Myślę, że musiałby złapać trochę mięśni, zwiększyć swoje gabaryty. Natomiast nie musiałby wprowadzać zbyt wiele zmian, może ewentualnie lekko zmienić styl walki. Wróćmy pamięcią do walki z Dustinem Poirierem. Tak Max przegrał ten pojedynek jednak było to wyrównane, bardzo ciekawe starcie. Skoro potrafisz rywalizować z facetem, który jest numerem 2 w wyższej kategorii to znaczy, że jesteś w stanie zamieszać w top 5 tej dywizji. Myślę, że on wtedy nastawiał się na zyskanie statusu podwójnego mistrza, to go motywowało jednak nie wyglądało tak jakby skupiał się także na nabraniu masy mięśniowej i siły. Gdyby to teraz zrobił wydaje mi się, że mógłby sprawić wiele problemów czołówce kategorii lekkiej.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments