Larkin nokaut Berkhamov

Larkin nokautuje Berkhamova niesamowicie brutalnym łokciem! Bellator 290 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2023

Na gali Bellator 290 zmierzyli się Lorenz Larkin i Mukhamed Berkhamov. Był to rewanżowy pojedynek obu zawodników. Pierwsze starcie uznano za no-contest po tym jak Larkin nieumyślnie uderzył rywala w głowę. W drugiej walce Amerykanin nie pozostawił złudzeń rywalowi i posłał go na deski brutalnym łokciem. Wow cóż za niesamowity nokaut!

Zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się 22 lipca na gali Bellator 283, tamten pojedynek jednak uznano za nieodbyty ponieważ Larkin nieumyślnie trafił rywala w tył głowy.

W nocy na gali Bellator 290 zawodnicy zmierzyli się po raz drugi. Tym razem Lorenz Larkin nie pozostawił wątpliwości sędziom i w pięknym stylu brutalnym łokciem posłał Berkhamova na deski. Oponent padł jak rażony piorunem, a Larkin jak gdyby nic się nie stało po prostu odszedł od rywala!

Scott Coker, prezes organizacji Bellator zamieścił wpis, w którym zachęca dziennikarzy i fanów do pamiętania o tym nokaucie w grudniu, kiedy przyjdzie czas głosowania na KO roku.

Dla Larkina było to siódme zwycięstwo z rzędu i niewykluczone, że dzięki tej efektownej wygranej wkrótce stanie przed szansą walki o pas mistrzowski.

Niesamowity brutalny nokaut z gali Bellator 290

A tak to wyglądało w slow motion

Zostaw ocenę
0
0