kubiszyn przerywa wywiad domalika balboa savage

Kubiszyn przerywa wywiad Domalika. Balboa zawalczy z Savagem na GROMDA 15! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 listopada 2023

Mateusz Kubiszyn niespodziewanie przerwał wywiad udzielany przez Bartłomieja Domalika. Don Diego wkroczył przed kamerę. Balboa opowiadał o walce z Savagem do której dojdzie na GROMDA 15!

Bartłomiej Domalik udzielał wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu. Głównym tematem rozmowy z popularnym „Balboą” było ogłoszenie walki zawodnika z Simonem Henriksenem. Polak zmierzy się z chuliganem „Savagem” na gali GROMDA 15.

Niespodziewanie pod koniec rozmowy w kadr kamery wszedł Mateusz Kubiszyn. Popularny „Don Diego”, który ma w rekordzie wygraną nad Domalikiem przywitał się z byłym rywalem i chciał „uciec” by umożliwić kontynuowanie rozmowy.

Reporter Michał Tuszyński zatrzymał Kubiszyna i „zaatakował” Don Diego celnym pytaniem, czy da szansę zrewanżowania się Domalikowi, a może jednak przyjmie ofertę na walkę z Vasylem. Oto co odpowiedział Don Diego.

– Nie no kurcze z Bartkiem już dogadaliśmy temat. Rozwala jutro Savage’a, no i robimy to. (Odnośnie Vasyla) Ja już mówiłem, na dalekim wschodzie jest front.

Następnie padło pytanie o wytypowanie walki Balboa vs. Savage. Oto co odparł Don Diego.

– Ja myślę, że nie wyjdzie to poza trzecią rundę. Druga maks, druga, no może początek trzeciej. No oczywiście, że Balboa rozjeb*e.

Galę GROMDA 15Don Diego vs. GOAT, z walką Balboa vs. Savage zobaczysz tylko i wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Koszt dostępu do transmisji PPV wynosi 34,99 zł.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments