djabrailovvs rocher labes 2 ksw 90 warszawa

KSW zestawia rewanż zagranicznych zawodników na XTB KSW 90

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

Federacja KSW zestawiła rewanżowy pojedynek zagranicznych zawodników. Do starcia Djabrailov vs. Rocher-Labes dojdzie 20 stycznia 2024 roku na gali XTB KSW 90 w Warszawie.

Podczas gali XTB KSW 90 dojdzie do międzynarodowej konfrontacji w kategorii muszej. W starciu tym Islam Djabrailov (9-5), mistrz niemieckiej organizacji We Love MMA, zmierzy się z debiutującym w KSW Alfanem Rocher-Labesem (10-2), czempionem francuskiej marki MMAGP. Będzie to rewanż za walkę z roku 2020, w której Rocher-Labes był górą. Do pojedynku dojdzie 20 stycznia na COS Torwar w Warszawie.

Islam Djabrailov ma za sobą jedną walką w KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w lipcu tego roku, ale musiał uznać wyższość Sebastiana Przybysza. Djabrailov jest mistrzem wagi koguciej niemieckiej organizacji We Love MMA. Tytuł zdobył w roku 2019 i dwukrotnie go obronił.

Reprezentant klubu Fightschool Hannover rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2018. Do tej pory wygrał dziewięć pojedynków, w których dwa razy posyłał rywali na deski, a trzy razy ich poddawał. Wchodząc do KSW Djabrailov był po trzech zwycięstwach z rzędu.

Dla Alfana Rocher-Labesa walka na styczniowej gali KSW będzie debiutem w okrągłej klatce. Młody Francuz przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2017. Do dziś stoczył dwanaście pojedynków, z których dziesięć wygrał. Dwa razy zwyciężał posyłając rywali na deski, a cztery razy ich poddawał.

W ostatniej walce, którą stoczył we wrześniu tego roku, wywalczył pas mistrzowski francuskiej organizacji MMA Grand Prix. Rocher-Labes konfrontował się dotychczas we Francji, Portugalii, Szwajcarii, Belgii, na Cyprze i w Niemczech, gdzie w roku 2020 pokonał przez poddanie Islama Djabrailova.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments