Henrique Da Silva vs Narkun KSW

KSW przypomina walkę Tomasz Narkun vs. Henrique Da Silva – cóż to był za nokaut! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Federacja KSW przed galą KSW 80 w Lubinie przypomina pojedynek Tomasza Narkuna z Henrique Da Silvą. Wielkim faworytem tego starcia był Polak, który w początkowej fazie walki sprawiał dobre wrażenie i wydawało się, że spokojnie poprowadzi bój pod własne dyktando.

Ostatecznie jednak Brazylijczyk, który debiutował w federacji KSW nie tylko okazał się lepszy, lecz również wyczarował jeden z najpiękniejszych nokautów w historii organizacji!

„Frankenstein” najpierw wdał się w małą wymianę ciosów z Polakiem, a następnie perfekcyjnie przycelował frontalnym kopnięciem, po którym Tomasz Narkun padł na deski niczym rażony piorunem.

Henrique Da Silva spojrzał na sędziego Łukasza Bosackiego i widząc, że ten nie przerywa pojedynku szybko doskoczył do bezbronnego „Żyrafy” i dobił Berserkera mocnym prawym.

Przypominamy, że Brazylijczyk Da Silva wystąpi na gali KSW 80, na której zmierzy się z niepokonanym Francuzem Oumarem Sy w pojedynku uznawanym za eliminator do walki o pas kategorii półciężkiej.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Tomasz Narkun vs. Henrique Da Silva – potężny nokaut!

Zostaw ocenę
0
0