Marcin Różalski KSW Colosseum 2

KSW przypomina debiut Różala. Ukryta zapowiedź występu Marcina Różalskiego na KSW Colosseum 2? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 marca 2023

Federacja KSW przypomina debiut Różala. Marcin Różalski po raz pierwszy wystąpił na gali KSW w marcu 2011 roku na gali KSW 15 na warszawskim Torwarze. Zobaczmy jeszcze raz jak wyglądał ten pojedynek z udziałem Różala.

Marcin Różalski zadebiutował w federacji KSW na gali KSW 15, która odbyła się 19 marca 2011 roku na warszawskim Torwarze. Od debiutu Marcina w najlepszje polskiej organizacji MMA minęło zatem równo 12 lat. Rywalem popularnego „Różala” był Marcin Bartkiewicz. Walka Różalski vs. Bartkiewicz pojawiła się w niedzielne popołudnie na oficjalnym kanale federacji KSW na youtube.

Czy jest to ukryta zapowiedź występu Różala na gali KSW Colosseum 2? Przekonamy się o tym już jutro, gdyż to właśnie w poniedziałek 20 marca KSW odsłoni kolejne karty związane z galą na Stadionie Narodowym.

Do tej pory ogłoszono udział Mameda Khalidova w wydarzeniu. Mamed Khalidov zawalczy na KSW Colosseum 2. Jest oficjalne potwierdzenie. Poza tym znamy już także nazwiska uczestników dwóch walk. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka oficjalnie na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym! [VIDEO] oraz pod linkiem KSW Colosseum 2: Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse – oficjalnie potwierdzone starcie mistrzów!

Debiut Różala w federacji KSW:

Przypominamy, że Marcin Różalski wystąpił na pierwszej edycji KSW Colosseum kiedy to szybko znokautował Brazylijczyka Fernando Rodriguesa i wywalczył pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Zostaw ocenę
0
0