KSW potwierdziło walkę Adamek vs Khalidov! Znamy szczegóły starcia legend

S
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Choć wydawało się, że jednak do tego zestawienia nie dojdzie, dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. W lutym przyszłego roku dojdzie do walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem!

O tym, że popularny „Góral” może jeszcze raz wystąpić w kwadratowym pierścieniu mówiło się już od jakiegoś czasu. Sam Mamed Khalidov też sugerował w słynnym wideo, że przyszedł czas na nowe wyzwania i być może kolejną walkę stoczy w boksie. Na drodze stanęła jednak jedna przeszkoda. Tomasz Adamek został ogłoszony jako nowy zawodnik freakowej organizacji FAME MMA.

KSW potwierdziło! Dojdzie do walki Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov

Jak się okazało, organizacja zgodziła się, by „Góral” kolejne starcie w Polsce stoczył jednak pod innym sztandarem. To zintensyfikowało plotki, jakoby miało już wkrótce dojść do walki legend i MMA. Sceptyczni kibice wiedzieli jednak, by z ewentualnymi wiwatami wstrzymać się do oficjalnego ogłoszenia KSW.

To nadeszło dzisiejszego popołudnia. Tomasz Adamek i Mamed Khalidov podpisali wszystkie kontrakty i, jak podano w specjalnym komunikacie, już w lutym dojdzie do ich walki w formule bokserskiej. Największa polska organizacja MMA w tym miesiącu uda się też do Czech, ale gala ze starcie legend boksu i MMA odbędzie się na osobnym wydarzeniu.

Zobacz pierwsze face to face przed walką Adamek vs Khalidov!

Kto wygra walkę Adamek vs Khalidov?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments