KSW 79 Czechy

KSW podbije nowy rynek! Gala KSW 79 w Czechach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Federacja KSW zamierza podbić nowy rynek! Najlepsza organizacja MMA w Europie już w lutym 2023 roku zorganizuje galę w Czechach. Na gali w Home Credit Arena w Libercu wystąpią między innymi Phil de Fries, Michal Martinek i Arkadiusz Wrzosek. Kiedy dokładnie odbędzie się gala w Czechach?

Rąbka tajemnicy na temat planów federacji KSW uchylił w ostatnich dniach Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji. Martin powiedział wtedy, że od 18 lat udaje się federacji zaskakiwać kibiców i tak będzie również tym razem.

Odpowiadając na pytania dziennikarzy Lewandowski powiedział:

Będziemy 'biegali’ po różnych miastach w Polsce, planujemy również powrót do tego naszego planu ekspansji na rynki europejskie, covid i inne przeszkody nas z tym wstrzymały w tym naszym kroku ku różnym europejskim krajom. Natomiast na następny rok planujemy kilka gal zagranicznych, ile z tego wyjdzie? oczywiście będziemy ogłaszali państwu sukcesywnie, ale już mogę powiedzieć, że podczas XTB KSW 77 ogłosimy właśnie pierwszą galę poza granicami kraju.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Jeszcze przed galą okazało się gdzie zamierza zawitać federacja KSW 25 lutego 2023 roku. Co ciekawe lokalizacja gali pokrywa się z naszymi redakcyjnymi przewidywaniami! Po wypowiedzi Martina pisaliśmy bowiem, że KSW zapewne spróbuje zaatakować rynek niemiecki i czeski.

To właśnie w Czechach, 25 lutego 2023 roku odbędzie się kolejna zagraniczna gala federacji KSW. Będzie to oczywiście debiut KSW na czeskiej ziemi. Zaskakująco w rozpisce na ten moment znalazło się miejsce dla trzech zawodników królewskiej kategorii. W Libercu w klatce zaprezentują się:

  • Phil de Fries, mistrz kategorii ciężkiej
  • Michal Martinek, reprezentant gospodarzy
  • Arkadiusz Wrzosek, doskonały kickboxer który pierwotnie miał walczyć w main evencie KSW 78.

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0