ksw epic vaclav sivak zdominował michała królika

KSW EPIC: Vaclav Sivak zdominował Michała Królika

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

W walce muay thai na gali KSW EPIC zmierzyli się Michał Królik i Vaclav Sivak. Niepokonany Czech zdominował Michała Królika.

Michał Królik i Vaclav Sivak stoczyli na gali KSW EPIC pojedynek na zmodyfikowanych zasadach muay thai. Jedyną różnicą w stosunku do standardowych zasad były rękawice jakie założyli zawodnicy. Zamiast dużych rękawic Matrix i Bad Boy bili się w małych rękawicach, tak zwanych piąstkówkach do MMA.

Walkę Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek możesz obstawić u polskiego bukmachera FORTUNA.

ksw epic khalidov adamek banner
Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Relacja z walki Królik vs. Sivak

Agresywne ataki Michała Królika od początku walki. Matrix narzuca presję kombinacjami bokserskimi. Low kick za low kick. Świetny cios na korpus w wykonaniu Polaka. Bad Boy próbuje atakować łokciami. Krótka wymiana w zwarciu. Chwila przerwy, Czech wsadził palec w oko Królika. Dwa mocne ciosy łokciami Sivaka. Czech atakuje kolanem na korpus, bardzo ładny atak. Vaclav trafia łokciami i kolanami. Świetna runda Sivaka.

Sivak bardzo ładnie schodzi do boku i atakuje wysokimi kopnięciami. Bardzo brutalne kopnięcia Sivaka. Zarówno na głowę jak i na korpus Polaka. Czech rzuca także dobre stopujące łokcie które przebijają się przez gardę Polaka. Matrix stara się odgryzać jednak Sivak atakuje obrotowym łokciem. Dobry mocny prawy Królika. Polak klinczuje. Sivak rzuca rywalem. Kolejny potężny front kick Sivaka. Świetny prawy ze strony Vaclava. Czeski talent zaczyna dominować w klatce. Doskonałe kopnięcia na koniec rundy. Runda dla Sivaka.

Dobre kopnięcia na otwarcie finałowej rundy. Bardzo dużo luzu w grze stójkowej Sivaka. Dobry cios na korpus ze strony Matrixa. Vaclav odpowiada tym samym. Czech celuje kopnięciami jednak to Polak trafia dobrze na korpus rywala. Kolejne ataki Sivaka. Obrotówka Sivaka. Na koniec walki Sivak trafia pięściami i Królik jest liczony. Koniec walki. Vaclav Sivak wygrał i pozostaje niepokonany.

Vaclav Sivak pokonał Michała Królika po jednogłośnej decyzji sędziów.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments