ksw epic rafał haratyk pokonał damiana piwowarczyka

KSW EPIC: Rafał Haratyk pokonał Damiana Piwowarczyka i został nowym mistrzem KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

W finale turnieju kategorii półciężkiej zmierzyli się Damian Piwowarczyk i Rafał Haratyk. Rafał Haratyk pokonał Damiana Piwowarczyka i zdobył pas KSW.

W finale turnieju kategorii półciężkiej na gali KSW EPIC zmierzyli się zwycięzcy walk Silva vs. Piwowarczyk oraz Haratyk vs. Wójcik.

Damian Piwowarczyk i Rafał Haratyk stanęli naprzeciw siebie w okrągłej klatce KSW w finałowej walce, która wyłoniła nowego mistrza KSW w kategorii półciężkiej.

Relacja z walki Piwowarczyk vs. Haratyk

Front kick i długie proste Piwowarczyka. Haratyk stara się atakować z doskoku. Obaj zawodnicy atakują niskimi kopnięciami. Damsyn wystrzelił potężnym prawym, jednak niecelnie. Świetna kombinacja ze strony strażaka. Obaj zawodnicy wyprowadzają mocne uderzenia. Długi prosty Damiana. Trafił kopnięciem na wątrobę Haratyk! Piwowarczyk w opałach. Kopnięcie za kopnięcie. Niskie kopnięcie Haratyka. Middle kick Piwowarczyka. Dobra kombinacja Rafała Haratyka. Kolejna udana akcja zawodnika z Bielska-Białej. Dwa ładne długie ciosy Piwowarczyka. Koniec 1. rundy.

Zawodnicy coraz częściej wdają się w wymiany ciosów. Uderzenie za uderzenie, póki co są to pojedyncze ciosy. Haratyk atakuje zarówno na głowę, korpus jak i nogi rywala. Srogie kopnięcie Haratyka weszło w bok Piwowarczyka. Damian odgryza się obrotowym łokciem. Haratyk chciał przenieść walkę do parteru jednak nic z tego nie wyszło. Tempo walki wyraźnie spadło. Rafał stara się narzucać presję jednak to Damian trafił mocnym prawym. Zachwiał się na nogach Haratyk. Damsyn rozbił lewy łuk brwiowy rywala. Koniec rundy.

Damian Piwowarczyk trafia lewym na początku finałowej rundy. Dobre akcje Damsyna. Haratyk kontruje mocnym middlem. Piwowarczyk trafia latającym kolanem. Bardzo dobry kontrujący lewy Piwowarczyka. Prawy Haratyka. Cios na cios. Obaj zawodnicy coraz częściej mocno łapią powietrze. Świetne obalenie Rafała Haratyka. Piwowarczyk stara się wstać jednak Haratyk zapina trójkąt na ciele rywala. Damian wstaje. Haratyk blisko wpięcia duszenia. Piwowarczyk zrzuca rywala! Publiczność szaleje, gromka owacja. Damian trafia prawym i lewym. Dobry lewy zawodnika z Bielska. Koniec walki.

Rafał Haratyk pok. Damiana Piwowarczyka po niejednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments