ksw epic muslim tulshaev znokautował rusińskiego soccer kickami video

KSW EPIC: Muslim Tulshaev przetrwał duszenie i znokautował Rusińskiego soccer kickami! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

W karcie wstępnej gali KSW EPIC zmierzyli się Konrad Rusiński i Muslim Tulshaev. Muslim Tulshaev znokautował Rusińskiego w trzeciej rundzie.

Dziś na gali KSW EPIC w Gliwicach doszło do bardzo ciekawego pojedynku między Konradem Rusińskim, a Muslimem Tulshaevem.

Rusiński i Tulshaev stoczyli walkę w klatce KSW na brutalnych zasadach No Holds Barred, które pozwalają na kopanie i atakowanie kolanami leżącego rywala. Ponieważ Tulshaev wskoczył do rozpiski na zastępstwo walka odbyła się w nietypowym limicie do 82 kilogramów.

Całą galę KSW EPIC z walką Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

ksw epic khalidov adamek banner
Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Relacja z walki Rusiński vs. Tulshaev

Konrad Rusiński rozpoczął walkę od wysokiego kopnięcia. Tulshaev odpowiada niskimi kopnięciami. Polak kolejny raz atakuje high kickiem. Konrad Rusiński ruszył po obalenie. Udane sprowadzenie Polaka, który idzie po duszenie gilotynowe. Reprezentant Niemiec wychodzi z opresji i atakuje ciosami. Tulshaev atakuje kolanem na głowę rywala. Niestety Rusiński fauluje atakiem na krocze oponenta. Faul. Przerwa w walce. Muslim Tulshaev zgłasza gotowość do wznowienia walki. Konrad Rusiński kolejny raz rusza po obalenie. Znów udana akcja zapaśnicza Polaka. Tulshaev atakuje łokciami z dołu. Polak atakuje ciosami ground and pound z góry. Muslim skręca się z dołu. Próba obejścia pozycji jednak nic z tego nie wyszło. Runda 10:9 Rusiński.

Ładna akcja Niemca, który wyprowadził kombinację bokserską, Tulshaev przenosi walkę do parteru. Polak ponownie idzie po gilotynę jednak nic z tego nie wyszło. Powrót do stójki. Konrad szybko przenosi walkę na matę. Rusiński ma większą część rundy na pracę z góry. Muslim Tulshaev próbuje zapiąć duszenie trójkątne nogami. Nieudana próba. Rusiński obchodzi pozycję rywala i jest w dosiadzie. Polak atakuje rywala ciosami, Niemiec jest porozbijany. Konrad próbuje wpiąć duszenie zza pleców jednak Tulshaev ucieka. Muslim atakuje kolanami głowę rywala i próbuje ataku stompem. Koniec rundy.

Niesamowite Muslim Tulshaev świetnie zaatakował w stójce, a gdy Rusiński padł na deski Tulshaev dobił Polaka serią soccer kicków!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments