KSW Colosseum 2. Bukmacherzy wskazali faworyta w walce Mamed Khalidov vs Scott Askham!

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2023

Bukmacherzy wskazali wyraźnego faworyt w main evencie gali KSW Colosseum II, do której dojdzie już w czerwcu na Stadionie Narodowym.

Mamed Khalidov powraca do klatki po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego, z którym rozprawił się już w pierwszej odsłonie. Teraz nadszedł czas na trylogię i rozstrzygnięcie rywalizacji z byłym mistrzem Scottem Askhamem.

Mamed Khalidov faworytem

W pierwszym pojedynku w 2019 roku po trzech rundach i jednogłośnej decyzji sędziowskiej zwyciężył Brytyjczyk. Do rewanżu doszło rok później i tym razem walka zakończyła się w zaledwie 36 sekund. Mamed efektownie trafił rywala kopnięciem z wyskoku i został autorem jednego z najlepszych nokautów w historii federacji.

Teraz na Narodowym zobaczymy trzecią walkę, której faworytem jest Khalidov. Przede wszystkim walczy przed własną publicznością, a także był bardziej aktywny od starcia z Brytyjczykiem. Stoczył dwie walki, najpierw przegrał z Roberto Soldiciem, a następnie pokonał Pudzianowskiego.

Askham natomiast nie miał szansy na powrót do klatki między innymi ze względu na swoją kontuzję. Wrócił jednak do zdrowia i trenował w American Top Team, a nawet pojawił się w narożniku Mateusza Gamrota podczas jego ostatniego starcia.

Scott jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. W KSW poza Mamedem dwukrotnie przed czasem wygrał z inną legendą polskiego MMA Michałem Materlą. Raz przez kopnięcie na wątrobę, a drugi po efektownym latającym kolanie.

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Całą kartę walk i wszystkie inne gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalne BONUSY!

Za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0