Arkadiusz Wrzosek pokonał Bogdana Stoicę KSW

KSW Colosseum 2: Arkadiusz Wrzosek udusił Bogdana Stoicę! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W siódmej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Arkadiusz Wrzosek i Bogdan Stoica. Pojedynek kickbokserów zakontraktowano w kategorii ciężkiej. Jaki był wynik walki Wrzosek vs. Stoica?

Arkadiusz Wrzosek po raz kolejny wejdzie do klatki KSW. Reprezentant Uniq Fight Club będzie mógł liczyć na doping kibiców na Stadionie Narodowym. Rywalem Wrzoska będzie Bogdan Stoica, który podobnie jak Polak wywodzi się z kickboxingu.

Arkadiusz Wrzosek zdaje sobie sprawę z tego, że w kategorii ciężkiej bardzo szybko można przeskoczyć kolejne szczeble i wywalczyć prawo do pojedynku o pas mistrzowski. Walka ze Stoicą to ostatni start Arka w klatce, w którym będzie się mierzył z typowo stójkowym oponentem. Jaki był wynik walki Wrzosek vs. Stoica?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Wrzosek vs. Stoica – relacja XTB KSW Colosseum 2

Arkadiusz Wrzosek bardzo szybko przenosi walkę do parteru! Nikt się chyba tego nie spodziewał. Po chwili ground and pound Polak przechodzi do bocznej. Wrzosek sprytnie zaczął atakować rywala łokciem w bok, a także położył przedramię na jego szyi i Stoica odklepał a zarazem werbalnie zrezygnował z walki! Pamiętacie Saleta choke? No to właśnie w ten sposób Arkadiusz Wrzosek skończył rywala i cały stadion odśpiewał mu gromkie sto lat!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments